Sooduspakkumised

Fotovineer

Hind: Al. 46,00 €
Tootekood:  9620
Saadavus:  TELLIMISEL
Valmista ise ainulaadne kunstiteos! Vali oma foto välja ja meie trükime selle digitaalsel meetodil eelnevalt lakiga kaetud kasevineerile. Foto heledamate värvide alt kumab puidu muster läbi ja kuna iga vineeritükk on kordumatu mustriga, jääb ka tulemus alati ainulaadne, isegi kui on kasutatud sama pilti/fotot. Et valmistada kaunis kunstiteos endale või kingituseks, selleks vali pakutavate variantide hulgast:
Kogus (tk):
Hetkel pakume foto printimiseks järgmisi variante:
- vineerile mõõtmetega 120x120x21 mm (alusviimistlus valge lakk), 400x400x15 mm (alusviimistlus naturaalne lakk) - ruudukujuliste vineeritükkide nurgad on ümarad;
- vineerile mõõtmetega 140x140x15 mm, 300x300x15 mm (alusviimistlus valge lakk või naturaalne lakk)
- vineerile mõõtmetega 300x450x15 mm, 400x600x15 mm (alusviimistlus naturaalne lakk), 100x150x15 mm, 200x295x15 mm (alusviimistlus valge lakk või naturaalne lakk) - ristkülikukujulise vineeri korral saab valida, kas printida pilt vertikaalis ("portree") või horisontaalis ("maastik"). Selle variandi puhul saame jätta ka pildi äärde printimata serva, mis loob mulje, justkui pilt oleks raamitud.
Vineerplaadi servad on lihvitud. Kinnituseks seinale on freesitud soon tagaküljele, riputamiseks vajad vaid kahte kruvi (ei sisaldu komplektis).
Lae foto, mida soovid puidule printida meie Dropboxi kontole ja kirjuta faili nimesse oma nimi, et tunneksime Sinu foto ära. Kirjuta ostukorvi kommentaaridesse vajadusel muud täiendavat infot või saada see otse e-mailile: lapsemaailm@kidsworld.ee. Palun kasuta võimalikult suurt ja kvaliteetset fotot, kuna lõpptulemus sõltub sellest otseselt. Mida parema kvaliteediga pildi valid ja mida kõrgem on pildi resolutsioon, seda kvaliteetsem tuleb ka lõpptulemus. Juhul, kui Sa ei ole oma foto sobivuses kindel, küsi enne tellimuse tegemist eelnevalt e-maili teel nõu.
Materjal kasevineer