Sooduspakkumised

Transport

KAUBA KOHALE TOIMETAMISE VIISID

* Omniva pakiautomaat (6,00 EUR)
Väiksemaid tooteid on võimalik tellida Omniva Pakiautomaati. Omniva pakiautomaadid on asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Pakki on võimalik kätte saada 24 tundi ööpäevas. Kauba saabumisel saadetakse Teile SMS milles on kirjas pakiautomaadi asukoht ja uksekood. Paki vastuvõtmiseks sisestage pakiautomaati uksekood ja võtke pakk avanenud kapist välja. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Teie mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest.
Pakiautomaatide asukohad leiate siit.
Täpsem info kuidas saate paki kätte siit.
Pakiautomaadi demo näete siin.

* Itella SmartPost pakiautomaat (6,00 EUR)
* Itella SmartPost pakiautomaat lunamaksuga (8,20 EUR)

Väiksemaid tooteid on võimalik tellida Itella SmartPost pakiautomaati. Toote tellimiseks Itella SmartPost pakiautomaati vali sobiv linn ja pakiautomaat. Kui tellitud kaup on jõudnud automaati, saadetakse Teile SMS milles on kirjas pakiautomaadi avamiseks vajalik uksekood. Pakki hoitakse automaadis 7 kalendripäeva, juhul kui Te ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode tagasi.
Valides tarneviisiks Itella SmartPost pakiautomaat lunamaksuga, maksate kauba ja transpordi eest kauba kättesaamisel pakiautomaadi juures pangakaardiga.

Pakiautomaatide asukohad leiate siit.

Tasuta transport on pakiautomaadi tellimustele alates 30,00 eurost!

* Kaup kulleriga koju (24,00 EUR)

Kauba toob kohale kullerfirma.
Teiega võetakse personaalselt ühendust ning lepitakse kokku sobiv aeg kauba kätte saamiseks.Esmaspäevast reedeni toimetame pakke kätte ajavahemikus kell 8–20, laupäeviti kell 10–16.

Kohaletoimetamise hinnad sisaldavad käibemaksu. Osasaadetisi täidetakse ainult kokkuleppel, üldjuhul saadetakse kaup korraga. Kui olete tellimuse esitanud, siis kontrollime toodete saadavust laos, edastame Teile ettemaksu arve ja anname teada täpsema tarneaja. 

NB! Enne kauba vastuvõtmist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info@kidsworld.ee

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.

NB! Kauba üleandmine toimub teie kodu väliksukse juures.

Tellimusele, mille maksumus on üle 150,00 euro transpordikulu ei lisandu!