Sooduspakkumised

Privaatsuspoliitika

Sinu privaatsus on meile oluline! Oleme pühendunud oma külastajate privaatsuse kaitsmisele. Sellest lähtuvalt ei küsita kunagi veebilehe www.kidsworld.ee külastajalt isiklikke andmeid, välja arvatud juhul, kui nad seda informatsiooni ise vabatahtlikult ja teadlikult avaldavad ning seda informatsiooni ei avaldata kolmandatele osapooltele, välja arvatud kauba kohaletoimetamiseks vajaliku informatsiooni edastamine ning seaduses ettenähtud juhud.

  • Informatsioon mida me kogume

Meie peamine eesmärk Teilt informatsiooni kogumisel on tagada veebilehe probleemivaba ja sujuv kasutamine. Kui Sa tellid www.kidsworld.ee lehelt kaupa, siis me küsime Sinult järgnevat informatsiooni:
- nimi;

- aadress;
- e-maili aadress;
- telefoni number.

  • Kuidas me kogutud informatsiooni kasutame

Sinult saadud informatsiooni: nime, aadressi, e-maili aadressi, telefoni numbrit kasutame ainult tellimuse täitmiseks. Me jagame Sinult saadud informatsiooni kolmandatele isikutele ainult siis, kui kaup on vaja Sinuni toimetada. Nii anname kullerile Sinu telefoninumbri, aadressi ning nime. Me ei jaga kolmandatele isikutele Sinu poolt avaldatud andmeid, välja arvatud siis, kui on vaja kaup Sinuni toimetada või seadus seda nõuab.